Vyvarujte se Free Diamond App – recenze

free diamond app recenzeV poslední době dostávám často do emailové schránky spamy od různých jedinců, kteří slibují snadné a rychlé výdělky pomoci Free Diamond App, což je automatizovaný obchodní systém na binární opce. Je to ale prachobyčejný podvod.

Stačí se podívat na výpis obchodů na stránce, u kterého tvrdí, že jsou to naprosto reálné výsledky, žádní simulace. Problém je v tom, že ve výpisu je hromada obchodů ze soboty, přičemž v sobotu se Forex ani binární opce neobchodují! To je jasný důkaz, že je to všechno falešné a vymyšlené. Prostě fake.

Opravdu laciný trik je s cenami za tento systém, jak z klasického teleshoppingu, normálně to stojí miliardy, ale že jste to vy, dnes to budete mít zadarmo. Nesmysl, sleduju Free Diamond App delší dobu, četl jsem i jiné recenze, a pořád je to zadarmo.

free diamond app fakeZkušenosti hovoří jasně, tady jde o reklamu brokerovi. Někdo dostal zaplaceno, aby mu nahnal nové klienty, tak to dělá tímto podvodným způsobem. Proto uvádí další lži, jako že žádná praxe není potřeba, žádná analýza grafů není potřeba.

Ve skutečnosti je to totiž přesně naopak, pokud chcete vydělávat peníze obchodováním binárních opcí, musíte se to nejdřív naučit a natrénovat si to bez rizika na demu, než začnete obchodovat s vlastními penězi. Takže určitě se vyhněte podvodu Free Diamond App, ten systém by vás jen připravil o peníze, a raději obchodujte sami, protože jiná cesta k ziskům nevede.

Shrnutí
Datum
Název
Free Diamond App
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *