Upozornění na Millionaire in PJS

Dočetl jsem se o dalších z podvodů na binárních opcí, který nabízí robota na binární opce, jenž má obchodovat za vás a jen tak vám vydělávat peníze. To samo o sobě samozřejmě zní absurdně, ale lidé, kteří o obchodování nevědí vůbec nic, tomu můžou uvěřit, proto jsem se rozhodl napsat tuto recenzi.

Millionaire In PJS

Millionaire in PJS prezentaceVideo prezentace tohoto systému vám vypráví příběh o člověku, který údajně vynalezl velmi ziskový obchodní systém, který mu ale víceméně ukradl jeho obchodní partner. Tento David Williams se musel vzdát veškerých zisků generovaný systémem The Millionaire in PJS, ale systém pořád má a tvrdí, že ho může zadarmo rozdávat dál. Ale dost už pohádek.

Tento obchodní systém je samozřejmě nefunkční, a jak uvedl server CZInvestor ve svém článku, podobných robotů tu byla už hromada a tento založený na EZ Trading Bot je nefunkční.

Ve finále se stane jen to, že si otevřete obchodní účet na binární opce, vložíte na něj své vlastní peníze a MillionaireInPJS vám je prodělá. Proto může být naoko zadarmo, protože autorovi je jedno, co s vašimi penězi udělá, on totiž dostane zaplaceno od brokera za to, že mu dohodil nového klienta. Ano, takhle tyto binární podvody bohužel fungují.

Na zcela totožném principu funguje také The Timing System, který je podle použité prezentace a grafiky z dílny stejných autorů.

Obchodujte sami

Pokud si jakýkoliv obchodní systém na binární opce nemůžete sami vyzkoušet předem na demo účtu, abyste si mohli ověřit jeho funkčnost, raději se mu úplně vyhněte, protože to velmi pravděpodobně bude podvod. Když už je zadarmo, proč by vás ho neměli nechat vyzkoušet na demu? Protože byste zjistili, že nefunguje.

Jediným osvědčeným způsobem pro dosahování zisků při burzovním obchodování je učení, testování na bezplatném demo účtu a vybudování si vlastní ziskové strategie.

Shrnutí
Datum
Název
Millionaire in PJS
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *