Super Alerts Pro – zkušenosti s podvodným systémem

V emailové schránce se mi objevil spam odkazující na obchodní systém pro binární opce, který se jmenuje Super Alerts Pro. Propaguje ho jakýsi Tomáš Brabec. Moje zkušenosti s tímto systémem popíšu v této recenzi.

Hned jsem poznal, že se jedná o systém, který jsem už dříve viděl na německých webech, respektive reklamu na něj jsem viděl, podobně jako před časem na podvod BinaryBotPro. Už tehdy jsem si ho prošel a bylo mi jasné, že se jedná o snůšku lží, je to jeden velký podfuk. Právě podobnost, v některých případech dokonce zcela shodné prvky s BinaryBotPro, dělají ze SuperAlertsPro jistý podvod.

Tomáš Brabec

Ve videu s prezentací se dozvíte, že údajný burzovní obchodník, který teď žije a pracuje v Americe, Tomáš Brabec, vymyslel obchodní strategii na binární opce, která je velmi zisková a vydělává mu přes 30 tisíc eur měsíčně. On tvrdí, že tu svoji strategii naprogramoval do SuperAlertsPro softwaru, který můžete zadarmo využívat a který vám bude říkat, kdy a jaké binární opce máte obchodovat.

Mimochodem to je základní rys všech podvodů, které jsem doposud viděl, vždy je vám slíben ziskový obchodní systém a dostanete ho zadarmo. I když se podvodníci na oko tváří, že výjimečně jen teď, že jinak je placený, bla, bla, bla. Ve skutečnosti bude vždy zadarmo.

Proč? Můžu se jen domnívat, ale můj odhad je, že je to trapný pokus, jak dotáhnout nové lidi k obchodování binárních opcí. Jenomže podraz je to v tom, že je do obchodování pošle zcela nepřipravené, budou jen klikat obchody podle signálů ze SuperAlertsPro a svůj obchodní kapitál prodělají, to je nevyhnutelné.

Ale vraťme se k osobě Tomáše Brabce, on samozřejmě vůbec neexistuje, důkazy budiž stránky tohoto systému v jiných jazycích, pod stejným obličejem je vždy jiné jméno, přepisováno je také v bankovních výpisech, kterou jsou jinak stejné.

Tomáš Brabec obchodník Antoine-Leroi frank-neumann

Binární opce

Pokud jste se díky podvodné reklamě Tomáše Brabce na SuperAlertsPro dostali k binárním opcím, je to pro vás asi trochu nemilá zkušenost, když čtete tyto řádky. Ale vězte, že binární opce za to nemůžou. Jsou velmi jednoduchým a zcela legitimním finančním nástrojem, který skutečně umožňuje vydělávat peníze.

Ovšem nepůjde to jen tak bez učení a zkoušení. Sice potřebujete správně předpovědět, jen jestli cena bude výš nebo níž, přesto potřebujete nějaký systém, strategii. Jediná cesta k ziskům vede přes najití si opakujících se situací v cenových grafech, které se dají ziskově obchodovat, v klidu to můžete udělat bez riskování vlastních peněz na demo účtu zadarmo. Musíte tomu věnovat určitý čas a píli, jinak nevyděláte.

Shrnutí
Datum
Název
Tomáš Brabec a Super Alerts Pro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *