Recenze s důkazy: Vydělávej s Filipem je podvod

Vydělávej s Filipem podvodPokud jste doufali, že byste mohli s pomocí programu Vydělávej s Filipem zbohatnout, musím vás zklamat, jedná se o podvod.

Filip Horák není žádná skutečná osoba, která by si vydělávala obchodováním binárních opcí, natož pak prostřednictvím automatizovaného obchodního programu.

Filip Horák je fiktivní osoba vymyšlená podvodníky, kteří stvořili podvod Vydělávej s Filipem. Tito podvodníci využili zahraniční podvod 50K a Week, přeložili ho do češtiny a místo jména Josh Harris použili jméno Filip Horák.

Vydělávej s Filipem prokazatelně používá obchodní program, který je známý z mnoha dalších podvodů. Jak tento program funguje? Generuje náhodné obchodní signály, které jsou pochopitelně z dlouhodobého hlediska ztrátové.

Jediným cílem tohoto programu je navést vás ke vkladu vašich peněz na účet u brokera Topbinary. Důvode je ten, že lidé, kteří stojí za Vydělávej s Filipem, jsou placeni Topbinary za přivádění nových platících zákazníků. To je celý princip tohoto podvodu.

Filip Horák podvodníkPokud to uděláte a vložíte peníze na účet, program vám je pak celkem rychle prodělá. A všichni si nad vámi umyjí ruce, takže peníze už nikdy nedostanete zpět. Broker bude říkat, že je váš problém, že jste nechali podvodný program obchodovat za vás. A dopátrat se toho, kdo skutečně za Vydělávej s Filipem stojí, bude nemožné.

Jak totiž upozornili v rámci tohoto varování, Vydělávej s Filipem je naprosto anonymní záležitost, tedy i neregulovaná. Je to nelegální investiční služba, která u nás nesmí být nabízena.

Ale takových podvodů tu v minulosti už bylo hodně, třeba Pattern Trader je postavený na stejném softwaru a také je spojený s Topbinary. Dá se tedy předpokládat, že další podobné podvody se budou opakovat.

Nenechte si nikým namluvit, že vám bude vydělávat peníze zadarmo, všechno jsou to podvody. Peníze si musíte vydělávat sami. Pokud to chcete dělat burzovním obchodováním, nejdřív si zkuste demo účet, abyste zjistili, jak to funguje.

Burzovní obchodování je riskantní, takže peníze můžete nejen vydělat, ale i prodělat. To je třeba si uvědomit, než budete s obchodováním pokračovat dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *