Recenze podvodu Ultimate4Trading

Do Česka dorazil další zaručený obchodní systém na binární opce, který z vás má udělat milionáře, jmenuje se Ultimate4Trading. A je to samozřejmě podvod.

Sice bych očekával, že když vám někdo slibuje velké výdělky zadarmo, přičemž po vás jen tak mimochodem chce vaše peníze, všichni okamžitě poznají podvod, ale není tomu tak. Proto je nutná tato recenze.

Zkušenosti

Ultimate4Trading stránkaUltimate4Trading může být novinkou v ČR, ale v zahraničí podle všeho funguje už minimálně několik měsíců. Takže je snadné si zjistit, jaké jsou s tímto systémem zkušenosti, a vůbec nejsou dobré, viz. například diskuze tady.

Ohlasy a zkušenosti jsou takové, že Ultimate4Trading je ztrátový obchodní systém, který vás připraví o peníze. Protože i když je na první pohled zadarmo, abyste s ním mohli obchodovat, budete si muset otevřít obchodní účet a složit na něj peníze, otestovali to tady.

To znamená, že při obchodování budete riskovat svůj vlastní kapitál. To je totiž starý trik podvodníků s binárními opcemi, dají vám bezcennou/prodělečnou aplikaci zadarmo, ale budete si muset otevřít účet u jejich brokera a vložit na něj svoje peníze. Protože oni jsou placeni za dohazování nových klientů tomu svému brokerovi, už chápete?

Aplikace Ultimate4Trading

Definici slova podvod nejlépe naplňuje samotná obchodní aplikace Ultimate4Trading. Jak jste si totiž mohli všimnout v odkazovaném videu a recenzi, platforma falšuje obchody. Takže ty, které by měly být ztrátové, jsou přepsány na ziskové.

Obchodování na jejich demu pak samozřejmě vypadá velmi růžově, úspěšnost obchodů je vysoká a virtuální konto roste. A to je ta nejlepší přesvědčovací metoda, abyste si otevřeli reálný účet vložili na něj své peníze. Že je pak proděláte, jsme si vysvětlili výše.

Doporučení

Ultimate4Trading úplně ignorujte, je to sprostý podvod. Je to absolutně bezcenná záležitost, která vás nic o binárním obchodování nenaučí.

Učit se vydělávat peníze s binárními opcemi můžete na skutečném demo účtu u regulovaného brokera, které dobře simuluje reálné obchodní prostředí.

Shrnutí
Datum
Název
Ultimate4Trading
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *