Recenze binárních opcí

binarniopce-recenzePokud se zajímáte o obchodování binárních opcí, určitě je dobré se při tom zajímat o zkušenosti ostatních lidí, kteří s ním už mají nějaké zkušenosti, a přečíst si jejich recenze.

Co se týče samotných binárních opcí, tak na nich samotných není moc co testovat, rozebírat nebo popisovat. Jedná se o standardní finanční nástroj, na kterém není nic mimořádného, krom jeho jednoduchosti, která ho činí snadno pochopitelným pro širokou veřejnost, která s obchodováním nemá žádné zkušenosti.

Jejich specifikem je ona binárnost, kdy pokaždé stojíte před relativně jednoduchým rozhodnutím či spíše výběrem mezi dvěma možnostmi. A to jestli cena bude růst nebo klesat. Správná odpověď znamená zisk, špatná odpověď ztrátu. Pokud obchodujete opce s delší splatnosti, doporučuji nesledovat neustále vývoj ceny, zbytečně to znervózňuje a nemůžete se soustředit na případné další obchody.

Pokud se ptáte na to, jestli se dá s binárními opcemi vydělávat, tak ano, dá. Stejně jako třeba při obchodování akcií. Je to podobné, ale snadněji pochopitelné, a tudíž i dostupnější. Začít obchodovat můžete už se 100 dolary, abyste si to zkusili.

Recenzovat bychom mohli také brokery binárních opcí, ale spokojím se s tím, že většina jich nestojí za nic a je lepší se jim vyhnout. Bohužel jsou dost aktivní v marketingu, takže zaplavili internet falešnými články o zkušenostech. Dobrých firem je podle mého soudu tak maximálně šest.

Ostatně problém na téma recenze a binární opce rozebrali dobře na http://opcebinarni.cz/binarni-opce-recenze-brokeru-opravdu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *