ProfitSignalsPro – recenze hnusného podvodu

Tak tu opět máme další obchodní systém na binární opce, který vám má vydělávat stovky tisíc korun měsíčně, a to samozřejmě zadarmo. Jmenuje se ProfitSignalsPro a je to systém generující obchodní signály.

Hm, že bych tohle už někde slyšel? Samozřejmě, na tomto základním principu fungují všechny podvody. A úplně stejný je jmenovitě SuperAlertsPro. A není to čistě náhoda, jak ukazuje recenze na A1Finance.cz, byla použita úplně stejná aplikace, takže ProfitSignalsPro je podvod z pera stejných autorů, hnus.

Proč je ProfitSignalsPro podvod

Profit Signals Pro recenzeKromě výše uvedeného důvodu je tu ale celá řada dalších, které by vás měly přesvědčit o tom, že byste se měli od tohoto programu držet hodně daleko, pokud nechcete přijít o peníze.

Protože tyto systémy jsou hnusné v tom, že vám slibují výdělky, přitom z vás vylákají vaše peníze na vklad na obchodní účet, které potom už nikdy neuvidíte, protože vám je ten program prodělá.

Určitě byste si měli všimnout toho, že je ProfitSignalsPro naprosto anonymní, i když poskytuje službu, která je regulována, takže by měly být dostupné informace o licenci od ČNB. Ale samozřejmě nejsou.

Pak tu máme obchodní výsledky formou obrázků z obchodních a bankovních účtů. Jelikož jsou to ty samé zfalšované výpisy jako u SuperAlertsPro, není třeba je rozebírat do detailů.

Pak tu máme samotnou osobu Pavla M., který za tím stojí a který údajně vydělává velké peníze se svým systémem. Ale kdo to je? Jeho fotka je marketingová fotka z obchodní databáze používaná všude možně. Takže falešná identita, lhář.

A jaké jsou reálné zkušenosti a výsledky ProfitSignalsPro? Zatímco ve videu můžete vidět zhodnocení jedné investice o 900 procent, což je naprostý nesmysl, tak zkušenosti skutečných obchodníků jsou takové, že systém prodělává peníze. Vyplynulo to z diskuzních příspěvků k předchozí verzi tohoto podvodu, přičemž aplikace se nezměnila, takže nemůžete očekávat nic jiného.

Závěr

Držte se hodně daleko od ProfitSignalsPro, je to podvod, který chce, abyste hned vložili peníze na účet a obchodovali ho podle ztrátových obchodních signálů.

Pokud ve vás binární opce vzbudily zájem svojí jednoduchostí, vyzkoušejte si na demu, jak se s nimi dají vydělávat peníze, aniž byste cokoliv riskovali.

Shrnutí
Datum
Název
Profit Signals Pro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *