Profits Maker – zkušenosti s podvodem

ProfitsMakerDostal jsem dotaz na obchodní systém pro binární opce, který se jmenuje Profits Maker. Má se jednat o automatický systém, které si sám generuje signály a vstupuje do obchodů.

Podíval jsem se na stránky FM Profits Makeru a na základě svých zkušeností s podvody jsem měl hned jasno o podstatě tohoto projektu.

Pořád nechápu, jak někdo může uvěřit nabídce na velké peníze zadarmo, ale bohužel se takových lidí najde hodně. Kdyby byly peníze zadarmo, ekonomika by se zhroutila, přesto ten dotaz na zkušenosti s Profts Makerem.

Ten slibuje, že vám bude vydělávat tisíce dolarů denně zadarmo. A co by z toho jeho autoři měli? Proč by někomu jen tak vydělávali peníze?

Zkušeností je hodně

Ve skutečnosti se jedná o typický podvod. Někdo si nechá platit za dohazování nových klientů brokerovi a rozhodl se pro to použít nelegální metodu, vymyslel si příběh o zázračném obchodním systému, aby lidé šli, otevřeli si účet, poslali na něj peníze a nechali obchodovat nějaký nicotný software za ně.

Podvodník si tak vydělá provizi a je mu úplně jedno, že Profits Maker prodělává peníze. Zkušeností s tímto systémem najdete hromadu, protože se ve skutečnosti jedná o dobře známý EZTradingBot, důkazy najdete v této recenzi Profits Makeru.

Najdete tam i další důkazy prokazující podstatu té nabídky. Mimochodem, obchodní výsledky Profits Algorithmu nikdy nikým ověřeny nebyly.

Pokud nevěříte, pročtěte si diskuze o tomto systému, uvidíte jen nechápavé dotazy lidí, jak je možné, přišli o své peníze.

Kdyby místo hledání peněz zadarmo radši věnovali svůj čas testování na demo účtu a hledání ziskové strategie, udělali by lépe. Zisky nepřicházejí jen tak, stojí za nimi práce.

Když už někdo má ziskovou strategii, tak se o ni se světem nedělí, a už vůbec ne zadarmo, protože by brzo přestala fungovat. Takhle fungují finanční trhy, taková je realita.

Shrnutí
Datum
Název
Profits Maker
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *