Pravda o brokerech binárních opcí

V tomto článku bych chtěl popsat své zkušenosti a věci, který byste měli vědět, když začnete zajímat, který broker na binární opce je pro vás nejlepší.

Kdo se začal zajímat o obchodování, se často také ptá, z čeho jeho makléř žije, jaký je důvod jeho podnikání, na čem vydělává peníze. Smutná pravda je taková, že podle mých zkušeností většina z nich žije jen ze ztrát obchodníků, takže jejich zájmem je, abyste prodělávali. Jen několik firem je natolik poctivých, aby vám obchodování nekomplikovalo.

Brokeři binárních opcí, kteří chtějí vaše ztráty, jsou připraveni vám házet různé klacky pod nohy, jako jsou manipulace s cenou, spready, blokování výběrů peněz a podobně. Osobně jsem se s těmito věcmi setkal, takže opravdu nejde o výmysl diskutujících ve fórech.

Naštěstí ale takoví nejsou všichni. Podle stejných principů totiž funguje mnoho firem, které zprostředkovávají obchody na Forexu, a je mezi nimi mnoho slušných a poctivých. Takže to jde.

U binárních opcí slušných firem bohužel není moc a podle mě bude pár let trvat, než jich bude na výběr opravdu dost. Do té doby je třeba si mít zvlášť na pozoru a je třeba si pečlivě vybírat, který broker je pro vás nejlepší.

Dobrých společnosti je podle mě v současnosti jen pár, a pokud chcete takovou, která vám dá demo zadarmo a bez vkladu, tak dle mého názoru připadá v úvahu jen IQ Option (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení), u kterého obchoduji. Nejen já s ním mám dobré zkušenosti.

3 Responses to “Pravda o brokerech binárních opcí”

  1. JAZ napsal:

    No, brokerů je dost, jak si ale vybrat…

  2. Martinka napsal:

    Určitě bych si vybírala mezi těmi regulovanými, pak se také podívejte, jaké hlásí zkušenosti s jednotlivými společnostmi ostatní…

  3. Ondra napsal:

    Hlavně se vyhněte Banc de Binary, budou po vás chtít jen další vklady a pak vám dají obchodní tipy, které vám všechny peníze prodělají!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *