Podvodník Pavel Kováč a BinaryBotPro

binarybotproUž několik čtenářů mě poslední dobou upozornilo na jeden podvod s binárními opcemi, který stojí na údajném obchodníkovi jménem Pavel Kováč, ten systém se jmenuje BinaryBotPro.

Stačí krátké hledání a snadno zjistíte, že je to celé nehorázný výmysl, výpisy z bankovních kont jsou falšované, Pavel Kováč obchodník vůbec neexistuje. Celé je to promyšlené tak, aby to zapůsobilo a přimělo k rychlému otevření účtu a obchodování.

Když se podíváte na zahraniční verze té stránky, zjistíte, že pod tou samou fotkou jsou jména jako Matt Evans nebo Carlo Antonelli. Jsou to kopie a jen přepsali jména, což dokazuje, že je to celé jeden velký podvod.

Tragické na tom je, že reklamu na ty stránky najdete všude, viděl jsem reklamní banner tuším třeba na http://www.finanzen.net. Ten web asi o tom ani netuší, prostě někdo zadal takovou reklamu a jim se zobrazila. Typicky jsou to fotky člověka s autem, který si údajně vydělává tisíce eur měsíčně na binárních opcích jen tak, dělá to za něj BinaryBotPro, on nemusí umět vůbec nic.

Poslední dobou se taky rozmáhá klon tohoto podvodu a jmenuje se SuperAlertsPro, opět hlavně v zahraničí. Princip je úplně stejný, falšované výpisy, různá jména pod stejnou tváří, stejná reklama a tak dále.

Takže pozor, žádné tyto automatické systémy, jako BinaryBotPro, vám peníze nevydělají. Jestli jim svěříte svůj obchodní účet, peníze vám naopak prodělají. Vydělat peníze na binárních opcích můžete jedině tak, že se je sami naučíte obchodovat nejdříve na demo účtu.

Shrnutí
Datum
Název
BinaryBotPro
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *