Osobní zkušenosti brokerem binárních opcí Topoption

První dotazy, které dostávám ke svým stránkám, se často týkají brokera, u kterého obchoduju. Je to Topoption, který je provozován společnosti Safecap Investments. V tomto článku popíšu své zkušenosti s ním.

Nejdřív trocha historie, když jsem začínal obchodovat binární opce, bylo to u 24option, ale ten se po čase začal chovat divně a po několika stížnostech ostatních obchodníků jsem nečekal, až začnu mít problémy i já, a našel jsem si jinou firmu – Topoption.

Je to samozřejmě regulovaná společnost s licencí pro Českou republiku, takže jsou peníze na obchodním účtu automaticky pojištěné proti krachu brokera. První výhodu jsem zaznamenal hned na začátku, a to v podobě české podpory. Angličtinu sice zvládám obstojně, ale není nad to používat rodný jazyk. I když třeba všeobecné podmínky byly stále v angličtině.

Je fakt, že v létě jsem jednou posílal otázku a přišla odpověď v angličtině, ale vysvětlili mi, že nemají dost Čechů, a od té doby se už ten problém neopakoval, protože nabrali nové lidi.

Vklad na účet proběhl bez problémů, ale tak to je u všech brokerů, nikdo se pochopitelně nebrání příjmu peněz :). Pak proběhlo standardní ověření identity, nafocené dokumenty jsem nahrál přes klientské rozhraní přímo.

Pak přišlo obchodování. Nejdřív jsem používal oblíbený prohlížeč Opera a v tu chvíli přišlo zklamání, platforma se občas sekala a už jsem si myslel, že jsem na špatné adrese, ale na moji stížnost mi odpověděli, že doporučují Chrome, tak jsem vyměnil prohlížeč a problémy zmizely. Jednou za čas se něco objeví, ale už je to tak zřídka, že to není potíž.

Další zkušenosti z Topoption byly už jen pozitivní. Nebudu samozřejmě hodnotit výsledky svého obchodování, protože o to tady nejde, ale uskutečnil jsem několik výběrů a vždy proběhly v pohodě. Vybíral jsem nejdřív na Skrill, a to dokonce jednou přišlo za méně než 24 hodin, pak jsem přešel na bankovní převody, a to už logicky trvá déle, ale víc než pět pracovních dní to myslím nikdy netrvalo.

Shrnutí
Datum
Název
TopOption broker binárních opcí
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *