Onlyoption – moje zkušenosti s brokerem binárních opcí

Na trh s binárními opcemi vstoupil nový broker Onlyoption, ale tak úplně nový není, protože za ním stojí společnost, která má s tímto druhem obchodování velké zkušenosti. A jelikož se brokeři této firmy těší dobré pověsti, rozhodl jsem se vyzkoušet také Onlyoption na vlastní kůži.

V tomto článku se tedy chystám sepsat své vlastní zkušenosti s Onlyoption, doplňovat je budu průběžně, přidám i informace o brokerovi jako takovém, to znamená požadavky na minimální vklad, minimální obchod, metody výběru peněz, metody vkladu peněz a podobně.

Určitě udělám také malou video recenzi obchodní platformy, abych vám přiblížil, jak funguje. Klíčová je samozřejmě také spolehlivost, tu ale prověří až čas. Ostatně ve všem jsem s tímto brokerem v začátcích, tudíž se pro začátek musíte spokojit jen se základními informacemi, než se dostanu k detailům. Ty budou přibývat postupně s časem, jak bude získávat více a více zkušeností.

V každém případě se dle mého jedná o velmi zajímavou volbu a alternativu k současným zavedeným brokerům binárních opcí, které se těší dobré pověsti mezi obchodníky. Jak už jsem uvedl, další informace bude následovat v průběhu času, proto pokud máte o Onlyoption zájem, sledujte průběžně tento můj článek, protože ho budu pravidelně aktualizovat.

Shrnutí
Datum
Název
OnlyOption broker binárních opcí
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *