Onlyoption – moje zkušenosti s brokerem binárních opcí

Na trh s binárními opcemi vstoupil nový broker Onlyoption, ale tak úplně nový není, protože za ním stojí společnost, která má s tímto druhem obchodování velké zkušenosti. A jelikož se brokeři této firmy těší dobré pověsti, rozhodl jsem se vyzkoušet také Onlyoption na vlastní kůži.

V tomto článku se tedy chystám sepsat své vlastní zkušenosti s Onlyoption, doplňovat je budu průběžně, přidám i informace o brokerovi jako takovém, to znamená požadavky na minimální vklad, minimální obchod, metody výběru peněz, metody vkladu peněz a podobně.

Určitě udělám také malou video recenzi obchodní platformy, abych vám přiblížil, jak funguje. Klíčová je samozřejmě také spolehlivost, tu ale prověří až čas. Ostatně ve všem jsem s tímto brokerem v začátcích, tudíž se pro začátek musíte spokojit jen se základními informacemi, než se dostanu k detailům. Ty budou přibývat postupně s časem, jak bude získávat více a více zkušeností.

V každém případě se dle mého jedná o velmi zajímavou volbu a alternativu k současným zavedeným brokerům binárních opcí, které se těší dobré pověsti mezi obchodníky. Jak už jsem uvedl, další informace bude následovat v průběhu času, proto pokud máte o Onlyoption zájem, sledujte průběžně tento můj článek, protože ho budu pravidelně aktualizovat.

Shrnutí
Datum
Název
OnlyOption broker binárních opcí
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *