Jaké jsou zkušenosti s Profitonline

Do e-mailové schránky mi přišel spam propagující obchodní systém na binární opce pod názvem Profitonline, najdete ho na webu Pracujonline. Má být možné s ním vydělávat tisíce eur měsíčně, tak jsem se podíval, jaké jsou s ním reálné zkušenosti.

Půjdu rovnou k věci, dobré určitě nejsou a vše nasvědčuje tomu, že s Profitonline vydělávat peníze nebudete, spíš můžete přijít o svůj vklad na obchodním účtu.

Reální zkušenosti uživatelů jsem našel pod příslušným článkem na Opcebinarni.cz, dále jsem pak našel několik recenzí, které popisují nesrovnalosti na webu Pracujonline.

Klára Vaňková na webu Zvanilky.cz dospěla ke stejným zjištěním, co se ohlasů na tento systém týče, přidala také několik fakt o podivnostech v příběhu, který vypráví Jan Kovanda a Lucie Květoňová.

Kolega Tomáš Novotný na webu Pluspress.cz ukázal, že ohlasy prezentované u Profitonline jsou vymyšlené, fotky jsou převzaté ze zahraničních webů. Má tam hezký obrázek, tak se podívejte.

A konečně na webu Koutnas.cz jsem našel hezké shrnutí pěti důvodů, proč považují celou záležitost za podvod.

Takže se vracíme ke staré pravdě, že peníze vám nikdo zadarmo vydělávat nebude, platí to i pro binární opce. Ty jsou ve své podstatě sice jednoduché na chápání, ale abyste s nimi vydělávali peníze, musíte se nejdřív naučit obchodovat a postavit si ziskovou obchodní strategii. A to se nestane samo, nejlepší je začít na demo účtu zdarma, kde nic neriskujete.

Shrnutí
Datum
Název
Profitonline
Hodnocení
11stargraygraygraygray

One Response to “Jaké jsou zkušenosti s Profitonline”

 1. Misa M. napsal:

  Ahoj, dovolím si pripojiť:
  – fotky sú kradnuté z iných stránok.
  – identity sú nafingované a vymyslené
  – príbehy sú vymyslené a nereálne.
  – webstránky sú podvodné a nastavené tak, aby ľudí klamali a zavádzali. Upravovali mienku a odpočítavali podvodné počítadlo poslednných miest.
  – komentáre na webe nie sú komentáre, ale hnusný fingovaný podvod.

  Niekto reálny v ČR dostal pekný balík, aby spravil českú verziu tohto webu. Možno priamo ten šupák, ktorý sa tam predstavuje ako Jan Kovanda. Odporúčam tento článok, ktorý to celé prezentuje dosť chaoticky ale zase postupne prejde všetky odporné podvodné miesta a prvky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *