IQ Option nabídne přímé obchodování s kryptoměnami

Digitální měnaPokud jste se začali zajímat o blockchain a na něm postavené digitální měny, brzy je budete moct obchodovat na stejném místě jako binární opce.

Pokud jste nevyužili .com bublinu na začátku tisíciletí ve svůj prospěch, experti předpovídají, že podobná investiční šance přichází nyní s blockchainem. A to se vším všudy, stejně jako .com bublina, což znamená, že bude možné rychle vydělat hodně peněz, ale také hodně prodělat, pokud si vyberete špatné projekty, nebo pokud obchodní pozice neuzavřete včas.

S digitálními měnami přichází nová éra, kterou zaznamenávají i brokeři. Kryptoměny lze obchodovat nepřímo u klasických brokerů, nebo přímo na burzách. IQ Option (Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení) se ale chystá na spojení těchto dvou možností, protože podle obrázku, který vystavuje na svém webu, a který jsem přiložil i k tomuto článku, bude možné přes něj nakupovat měny přímo.

To bude velká výhoda v tom, že se bude jednat o nákup přes regulovaného brokera. Zatímco ze všech burz kryptoměn na světě je regulovaná v Evropské unii pouze jedna. Takže nakupování v regulovaném prostředí je zatím opravdu velmi raritní záležitostí.

Z jednoho obchodního účtu tedy bude možné spekulovat na pohyby cen kryptoměn přes binární opce, zřejmě přes CFD a pak také přímým nákupem a držením. A to vše bude možné nejdříve trénovat na demo účtu. To je kombinace, kterou zatím nikdo jiný nenabízí, pokud vím.

A je třeba zdůraznit, že u digitálních měn je třeba trénovat na demu více než u čehokoliv jiného, protože toto podkladové aktivum je extrémně volatilní, takže sice můžete dosáhnout velkých zisků, ale také velkých ztrát. V současnosti je třeba upravit obchodní systémy.

Stejně jako na začátku každé bubliny je vhodné spekulovat jen na růst, ale to nebude trvat věčně, přijdou korekce, takže je třeba se na to dobře připravit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *