6 září, 2016

Velký POZOR na podvod Akademie Wagnera

Wagnerova AkademieNení to tak dlouho, co jsem upozornil na Abramavičovu Akademii, a teď došlo k jejímu přejmenování na Akademie Wagnera.

Drtivá většina věcí zůstala stejná. Takže tu máme The Wallet Magazine, ve kterém si přečtete dojemný příběh milionáře Vojtěcha Wagnera, kterak se z obyčejného člověka stal boháč, který chce své zkušenosti a bohatství sdílet s ostatními.

Proto je tu Wagnerova Akademie, ve které se můžete zdarma naučit vydělávat desítky tisíc korun měsíčně. Že je Wagner skutečně bohatství, čestně potvrzuje je účetní Miroslav Vojtíšek.

Akademie Wagnera je podvod

Jak už jsem říkal, příběh je naprosto stejný. Jen se změnilo jméno na Vojtěcha Wagnera a jeho fotka. Dokonce i účetního mají stejného.

Navlas stejní jsou také uživatelé či studenti akademie a jejich příběhy o výdělcích. Dokonce se v tomto případě ani fotky nezměnily, pořád jsou to ti stejné, které si může kdokoliv zakoupit v rámci služby Shutterstock.

Můžu se jen domnívat, ale předpokládám, že jméno Abramovičova Akademie bylo už moc profláknuté, bylo na něj už moc negativních recenzí, a tak se podvodníci rozhodli pro změnu jména, aby chvíli působili čerstvým dojmem. Moc jim to ale nevychází.

Kdo se u nich registruje, totiž velmi rychle zjistí, že se jedná o stejný podvod, v první řadě se totiž budete muset registrovat u předem daného brokera a poslat mu peníze. Je zřejmé, že o tyto své peníze pak přijdete, pokud budete obchodovat podle toho, jak vám bude řečeno v rámci Wagnerovy Akademie.

Je to stejné jako u každého podvodu, tihle lidé si prostě nechají platit od brokerů za přivádění nových zákazníků a neštítí se proto lhát o tom, jak dokáží vydělávat peníze.

Hodnocení

Akademie Wagnera je těžký podvod, který dobře známe a se kterými je mnoho negativních zkušeností, protože prodělává peníze.

Zapomeňte na to, že vám někdo bude zadarmo vydělávat peníze. Zkuste si demo účet na binární opce a uvidíte, jak ve skutečnosti fungují a jak se s nimi dají vydělávat peníze.

Ale své vlastní peníze investujte, teprve až dokážete obchodovat ziskově na demu.