10 srpna, 2016

25000 Kč Denně – Šrámek – PODVOD

25000-denneTento článek je recenze podvodu jménem 25000 Kč Denně, který provozuje Honza Šrámek.

Šrámek nabízí obchodní systém na binární opce, který údajně vyvinul ve spolupráci se svým přítelem, který pracoval ve velké bance. Tento obchodní systém – 25000 Kč Denně – vám má vydělávat 700 tisíc Kč měsíčně, a to úplně zadarmo.

Šrámek svůj systém totiž rozdá 45 lidem bezplatně, pak ho chce prodávat za 15.999 Kč.

Je to podvod

Tak předně se zamyslete nad tím, jestli reálné, aby někdo měl obchodní program, který vydělává 700 tisíc, a dával ho někomu zadarmo. Samotná suma výdělku nedává smysl, proč by zrovna omezení mělo být na 700 tisíc korun? Můžete přeci navyšovat investice a vydělávat víc, pokud máte ziskovou strategii.

Pravda je taková, že Honza Šrámek je smyšlená postava a jeho příběh naprosto fiktivní. Skuteční provozovatelé systému 25000 Kč denně zůstávají anonymní, doména je registrována anonymně v zahraničí, takže se majitelů nedohledáte.

článku na CZInvestor mají pravdu, když říkají, že se jedná o investiční poradenství, takže by Šrámek musel mít licenci od ČNB, aby mohl svoji činnost legálně provozovat. Ale jelikož je to podvod, žádných informací se na jeho stránkách nedohledáte.

Obchodní systém

Stojí ale za to se podívat, s čím že to máte binární opce obchodovat. Když se u Šrámka registrujete, zjistíte, že tím programem je dobře známý Ultimate4Trading podvod, který falšuje výsledky na demu a ve skutečnosti s reálnými penězi prodělává.

Ke stejnému programu jsou tedy k dispozici dvě různé historky a možná přijdou další, kreativita podvodníků evidentně nezná mezí.

Diskuze a zkušenosti

Vzhledem k tomu, že Ultimate4Trading dobře známý, z diskuzí jsou známy zkušenosti skutečných uživatelů. A bez výjimky jsou negativní, tenhle program prostě prodělává peníze.

recenzi na OpceBinarni pak najdete důkaz, že jsou zfalšované také zkušenosti uvedení na webu 25000 Kč Denně. Použité fotky jsou kradené, takže je jisté, že příběhy o výdělcích jsou vymyšlené.

Shrnutí

Honza Šrámek a jeho 25000 Kč denně je podvod. Dá vám prodělečný program, který na demu falšuje výsledky, ale skutečné peníze vám prodělá, takže ho nepoužívejte!

Skutečné demo na binární opce si můžete vyzkoušet zadarmo u regulovaného brokera, můžete se na něm naučit obchodovat. To je skutečná cesta, která vede k výdělkům na binárních opcích.