3 května, 2016

Pozor na Czech Method – recenze podvodu

Czech Method webTak tu máme další podvod, který si bere za rukojmí binární opce, jmenuje se Czech Method (Česká metoda).

Když se podíváte na video Czech Method, uslyšíte Jakuba Petrů, jak vám vypráví příběh, či spíše pohádku o stovkách tisíc eur měsíčně, které budete pravidelně získávat, aniž byste museli cokoliv dělat, umět nebo znát.

Petrů tvrdí, že si musíte pospíšit, protože je v jeho programu jen 20 volných míst, která jsou zadarmo. Takže kdo by nechtěl se stát milionářem zadarmo? Ale programů vytvářející milionáře zadarmo je tolik, takže který si vybrat?

Nechme vtipů a věnujme se Czech Method podvodu. Tenhle program jsem viděl poprvé už loni pod názvem Aussie Method a od té doby byl naklonován do nespočetného množství národních verzí. V recenzi Czech Method na OpceBinarni.cz se můžete podívat na obrázek, který ukazuje například švýcarskou a holandskou mutaci tohoto programu.

Takže je naprosto nezpochybnitelné, že se jedná o mezinárodní podvod, který se pouze dočkal lokalizace do češtiny.

Ale upřímně, nevšimli jste si toho sami? Nevšimli jste si, že ve videu mluví Jakub Petrů, zatímco na stránce je fotka, u které je jednou jméno Tomáš Horák a jednou Jakub Petrák? Nevšimli jste si té příšerné češtiny ve videu a chybějící diakritiky? Je to hodně špatně udělaná prezentace a téměř jistě došlo k lokalizaci někde v zahraničí.

A jak tedy Czech Method funguje? Úplně jednoduše, podle obrázku na OpceBinarni jste tlačeni k tomu, abyste si otevřeli účet u neregulovaného brokera Titan Trade a složili na něj své vlastní peníze. Protože tito podvodníci jsou placeni za to, aby dohazovali nové zákazníky tomuto brokerovi, to je celé.

Když pak budete s Českou metodou obchodovat svůj účet, o své peníze přijdete. A co zbyde, budete jen těžko vybírat, protože Titan Trade má špatnou pověst.

Když si to shrneme, tak určitě nikam nevkládejte peníze přes Czech Method, přišli byste o ně. Jestli vás zaujaly binární opce svojí jednoduchostí, není nic jednoduššího, než si je vyzkoušet na demo účtu, který je zadarmo a kde nic neriskujete. Pak uvidíte, jestli byste je dokázali obchodovat ziskově, případně jestli byste se to dokázali naučit.