4 ledna, 2015

Jak získat demo účet na kryptoměny a binární opce

binární opce demoKaždý, kdo by si chtěl vyzkoušet obchodování, by si měl nejdříve zřídit na binární opce a krypto demo účet a zkoušet na něm. Důvodů je hned několik.

Binární a kryptoměnové obchodování je stejně jako každé jiné investování riskantní, peníze můžete nejen vydělat, ale také ztratit. Proto je třeba k němu přistupovat velmi obezřetně a všechny věci si nejdříve zkoušet nanečisto, než investujete své vlastní peníze. A přesně k tomu slouží demo účet.

„Beztrestně“ si na něm můžete vyzkoušet všechny své nápady na obchodování binárních opcí, můžete testovat různé strategie a systémy. Výhodou je, že všechno bude probíhat jako při skutečném obchodování – pohyby cen, zadávání obchodů, jejich výsledky – to vše bude věrně simulovat realitu. Jediným rozdílem bude, že se výsledky promítnou jen do cvičných peněz, takže neriskujete žádné ztráty. Samozřejmě ale ani zisky nebudou skutečné, takže si je nebudete moct vybrat, ale to je jen logické.

Na demo účtu byste se v podstatě měli naučit obchodovat, a teprve až to budete umět, byste měli přejít na reálné peníze a obchodovat naostro. Je to důležitý tréninkový proces, který by si měl alespoň na chvíli vyzkoušet každý zájemce o binární opce, ať už si věří jakkoliv.

A to proto, že i když třeba máte už nějakou otestovanou strategii, jejíž ziskovostí jste si jistí, pořád je dobré si cvičně zaobchodovat alespoň proto, že si vyzkoušíte obchodní platformu brokera. Zadávání obchodů je totiž poměrně jednoduché, přesto se občas můžete dopustit chyb, které by vás stály draho, proto je třeba, aby se z tohoto procesu stala rutina. Zkrátka na naklikáním obchodu nesmíte pak v reálu váhat, musíte ho mít naprosto zažité, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější, což je správný výběr příležitosti a vstupů.

Kde získám demo na kryptoměny a binární opce

Na rozdíl od jiných finančních nástrojů není až tak jednoduché získat demo účet na binární opce. Doporučuji si ho otevřít u brokera, u kterého hodláte později obchodovat se skutečnými penězi. Já osobně obchoduji u IQ Option (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři.), který poskytuje neomezený demo účet zadarmo (bez nutnosti vložit peníze). Ostatní brokeři bohužel chtějí, abyste si nejdřív otevřeli skutečný účet a vložili na něj peníze, než vám vedle toho dají i demo.

Pokud máte zájem prozkoumat i jiné nabídky, třeba tady mají demo účty na binární opce účty v hezkém přehledu.